Порівняти дробі 7/12 і 11/18


Ответы на вопрос

Отвечает Самадов Максим.

Відповідь:

7/12 менше ніж 11/18

Покрокове пояснення:

зводимо дроби до наймешого спільного знаменика

7/12 = 21/36

11/18 = 22/36

21/36 менше ніж 22/36