Теңдеуді шешініз және тексеруді орыңданыз 24+(78-m)=36​


Ответы на вопрос

Отвечает Васякова Дарья.
24+(78-m)=36
78-m=36-24
78-m=12
-m=12-78
-m=-66
m=66
Тексеру:
24+(78-66)=24+12=36
Жауабы:66
Отвечает Козлов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24+(78-m)=36​

78-m=36-24

78-m=12

m=66