Тендеуді шешініз және тексеруді орынданыз (142- х)+104=236 дам 40 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сиринова Маша.

Жауап:

(142 - x) + 104 = 236

142 - x = 236 - 104

142 - x = 132

x = 142 - 132

x = 10

----------------------------

(142 - 10) + 104 = 236

236 = 236