Розклади на розряднi доданки кожне з чисел: 67, 91, 32, 74,19,55,89


Ответы на вопрос

Отвечает Стрижаков Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

67=60+7

91= 90+1

32=30+2

74=70+4

19=10+9

55=50+5

89=80+9