7. На складі було 55 т цукру, що становить 5/9 маси борошна і 11/32 маси рису. Скільки всього тонн

борошна і рису було на складі?  допоможіть даю 18 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Костицына Маргарита.

Відповідь:

1. 55т - сахара

2. 55*(5/9)= 30целых 5/9 т - масса муки

3. 55*(11/32)=18целых 29/32  - масса риса

4. мука+рис =  30целых 5/9 + 18целых 29/32= 49целых 133(288)тонн

Покрокове пояснення:

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 55 : 5/9 = 55 : 5 · 9 = 99т - масса муки

2) 55 : 11/32 = 55 : 11 · 32 = 160т - масса риса

3) 99+160=259 т всего муки и риса