Банкада 5/8 кг бал бар.Бос бакынын масасы балдын масасынан 5/12 кг женыл болса бос банканын масасын

аныкта ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Белояр.

Ответ:

5*3/8*3=15/24

5*2/12*2=10/24

15/24-10/24=5/24

5/24

Пошаговое объяснение: