СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЖ , Учень придбав 4 ручки по n копійок і ще 23 коп. у нього залишилося. Скласти

формулу для обчислення кількості грошей х, які були в учня, та обчислити значення х, якщо n=48. дам 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Юлия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Що80÷9=8,8

70÷60=1,10

953÷8=119,1

879÷6=146,3

809÷7=115,4

968÷9=107,5