Учень придбав 4 ручки по n ручок копійок іще 23 копійки у нього залишилося. Скласти формулу для

обчислення кількості грошей х, які були в учня, та обчислити значення х, якщо n = 48 (ТІЛЬКИ ПО ДІЯХ БУДЬЛАСКА)

Ответы на вопрос

Отвечает Наркунас Сергей.

х (коп.) - количество денег, которые были у ученика

n (коп.) - цена 1 ручки

4 · n (коп.) - стоимость 4 ручек

23 коп. - осталось

- - - - - - - - - - - - - - - -

х = 4 · n + 23

если n = 48

х = 4 · 48 + 23 = 192 + 23 = 215 (коп.) - столько денег было у ученика

Ответ: 2 грн. 15 коп.