Учень придбав 5 ручок по х грн за кожну, і ще 14 грн у нього i залишилося. Склади вираз для

обчислення кількості грошей, які були в учня перед придбанням ручок, та обчисли значення цього виразу, Якщо x = 8Дам 100 баллов помогите пожалуйста!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Маша.

Ответ:

5*8+14=54

Объяснение:

5*8=40 заплатив за всі ручки

40+14=54 було до придбання ручок

Отвечает Чуба Ульяна.
Все ручки стоят 40 грн
а до того как он их купил у него
было 54 грн