Микола придбав 4 ручки по n грн за кожну, з і ще 32 грн у нього залишилося. Склади формулу для

обчислення кількості грошей Р, які були в Миколки перед придбанням ручок, та знайди значення Р, якщо n-6​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Даниил.

Ответ:

1) 4*6= 24(грн)

2)32+24= 56(грн)