Перша бригада малярів за 5 годин пофарбувала 52 м² стіни а друга бригада за 4 години - 43 м².у якої

бригади продуктивність праці вища?​

Ответы на вопрос

Отвечает Парыгин Владислав.

Ответ:

У другої

Пошаговое объяснение:

52м²÷5= 10,4(м²/год) перша бригада за годину

43м²÷4= 10,75(м²/год) друга бригада за годину