Перша бригада малярів за 5 год пофарбувала 52м2 стіни, а друга бригада за 4год-43м 2.у якої бригади

продуктивність праці вища?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Никита.
1)52/5=1,4 (м2)-за 1 годину зробила І бригада
2)43/4=1,75 (м2)-за 1 годину зробила ІІ бригада
3)1,75-1,4=0,35 (м2)- більша продуктивнісь ІІ бригади
У ІІ бригади продуктивність праці більша на 0,35 м2