Розв'ямси задачу. Зміни запитання задачі так, щоб одержа- на задача розв'язувалася двома діями.У

фермерському господарстві з трьох ділянок зібрали16 326 цячменю. Скільки центнерів ячменю зібрали з кож-ної ділянки, якщо з першої та другої було зібрано разом12372 ц, а з другої та третьої - 9033 ц?​

Ответы на вопрос

Отвечает Благодетелев Саша.

Ответ:

З першої дiлянки - 16326-9033=7293

З третьої - 16326-12372=3954

З другої - 16326 - (3954+7293) = 16326 - 11247 = 5079