У фермерському господарстві з трьох ділянок зібрали 16326 ц ячменю.Скільки центнерів ячменю зібрали

з кожної ділянки, якщо з першої та другої було зібрано разом 12372 ц, а з другої та третьої - 9033 ц

Ответы на вопрос

Отвечает Сатышев Кирилл.
З першої дiлянки - 16326-9033=7293
З третьо
ї - 16326-12372=3954
З друго
ї - 16326 - (3954+7293) = 16326 - 11247 = 5079
Отвечает Поляков Дмитрий.
Давайте порахуємо:
 скільки центнерів зібрали з першої третьої та двох других ділянок:1)12372+9033=21405 центнерівПорахуємо скільки центнерів зібрали з другої ділянки2)21405-16326=5079 центнерівПорахуємо скільки центнерів зібрали з першої ділянки3)12372-5079=7293 центнерівПорахуймо скільки центнерів зібрали з третьої ділянки4)9033-5079=3954 центнерів
Відповідь:з першої ділянки зубрали  7293 центнерів,з другої 5079 центнерів,та з третьої 3954 центнерів.