Користуючись схемою Горнера, поділити Х^5 + 2*Х^4 – 7*Х^3 + 6*Х + 2 на Х + 3. У відповіді зазначити

частку та залишок. Порівняти залишок з отриманим за допомогою теореми Безу.

Ответы на вопрос

Отвечает Трефилов Александр.

Ответ:

маємо

x^5+2x^4-7x^3+6x+2=(x+3)(x^4-x^3-4x^2+12x-30)+92

залишок =92

Теорема Безу дає:

Р(-3)=(-3)^5+2(-3)^4-7(-3)^3+6(-3)+2= -243+162+189-18+2=92

залишки збігаються

Пошаговое объяснение:

 маємо схему

     1   2   -7   0   6      2

-3   1  -1   -4   12  -30 92