Поділіть між собою 230 кулек у відношенні 6:4. Скільки кулек отримає кожен?


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6+4=10 частей

239:10=23 кулька в 1 части

6*23=138

4*23=92