відстань АВ долає за 5 год . зі швидкістю 45 км за год.за який час подолає відстань АВ . якщо

швидкість збільшити на 15 км за годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5·45)/(45+15)=(5·45)/60=(5·3)/4=15/4=3,75 ч или

3 ч + (3·60)/4 мин = 3 ч +3·15 мин = 3 ч 45 мин