Замініть відношення дробових чисел 3/2 : 27/40 відношенням натуральних чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Стас.

Ответ:

20/9

Пошаговое объяснение:

(3/2):(27/40)=(3/2)×(40/27)=

=(3×40)/(2×27)=(1×20)/(1×9)=

=20/9

Ответ:

20/9

20€N; 9€N.

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ:

1.5 : 0,675

Пошаговое объяснение: