Замініть відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел x/21=9/14


Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Знаходим спільний знаменник (84)

4*(х/21)=6*(9/14)

4х/21=54/14

4х=54