знайдіть площі двох прямокутників трикутників, із яких можна скласти прямокутник ,довжина якого

дорівнює 4 см а ширина 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Зезюльчик Миша.

Ответ:

4 cм2

Пошаговое объяснение:

4*2=8

8/2=4

Отвечает Котик Нелли.
4 2см
4х2= 8
8/2 =4 понятно