у розгорнутому куті провели 2 промені так щоб кут поділився на кути градусні міри яких відносяться

3:6:9 .45 поінтів

Ответы на вопрос

Отвечает Ярая Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розгорнутий кут дорівнює 180° , тоді кути поділенй двома променями в співвідношенні 3х,6х,9х

3х+6х+9х= 180°=

18х= 180°

х= 10°

3х=3*10°= 30°

6х= 6*10° = 60°

9х= 9*10°=90°