накресліть кут MKE, градуса міра цього кута дорівнює 130*. між сторонами цього кута проведіть

промінь KO так, щоб градусні міри кутів MKO і EKO відносилися як 19 : 7​

Ответы на вопрос

Отвечает Афтени Миша.

Ответ:

Кут МКО=95, кут ЕКО=35

Пошаговое объяснение:

19х+7х=130

26х=130

х=5

МКО=19*5=95

ЕКО=7*5=35

Отвечает Ткаченко Влад.

Ответ:

1 кут-95°

2 кут-35°

Пошаговое объяснение:

19х+7х=130

26х=130

х=5

1 кут-95°(19×5)

2 кут-35° (7×5)