площа земельної ділянки 1080 м². 2/5 цієї ділянки займають фруктові дерева, 30% — ягідник, а решту

засіяно конюшною. побудуйте кругову діаграму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Изоньярова Карина.

Пояснення:

1080*2/5=432 м²  фруктові дерева

1080*0.3=324 м²  ягідник

1080-(432+324 )

1080-756=324м² решта