за першу годину туристична група пройшла 7 км за годину, а за еожну наступну годину проходила на 1

км меньше ниіжза попередню. Скільки годин потрібно йти туристичній групі щоб процти шдях який перевищує 15 км

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 км першу годину

7-1= 6 км за другу годину

6- 1 = 5 км за третю годину

7+6+5= 18 км

щоб пройти шлях який перевищує 15 км туристичній групі потрібно йти 3 години

Отвечает Рей Влад.

Туристичній групі потрібно йти 3 години

Пошаговое объяснение:

1год-7км

2год-6 км

3год-5км

7+6+5=18км