1.У минулому році в автобусном парке було 80 автобусов.Цього року кількість автобусів збільшилася

на 30 %. Скільки автобусів стало в парку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30% = 0,3

1) 80 + (80 * 0,3) = 80 + 24 = 104 - автобуса стало в парке