В автопарку автобусів було в 5 разів більше, ніж вантаживок,. Коли 27 автобусів поїхали з

автопарку, а 17 вантаживок приїхало у парк, автобусів і вантаживок стало порівну. Скільки вантажівок було в парку спочатку? РЕШИТЕ ПЛИЗЗЗ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рычков Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Автобусы = 5х

Грузовики = х

5х - 27 = х + 17

5х - х = 17 + 27

4х = 44

х = 44 : 4

х = 11

Автобусы (5х) = 5 * 11 = 55 - было изначально

Грузовики (х) = 11 - было изначально

55-27 = 11+17