У саду було посаджено яблуні та груші,усього 125 дерев. Груші складають 20% УСІХ дерев. Скільки

яблунь було посаджено у саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Левин Даниил.

125*0,2=25 груши

125-25=100 яблони

Отвечает Цзю Сергей.

20%=20/100=0,2 , поэтому груш было 0,2 х 125=25 , яблонь было 125-25=100 штук.