б)А кентінен таңертең сағат 10-да 12км/сағ жылдамдықпен вилосипедші шықты.Сағат 12-де осы бағытта

екінші вилосипедші жолға шықты.Оның жылдамдығы біріншісінен 3км/сағ артық Егер екі кенттің арақашықтықтығы 60км болса,В ауылына вилосипедші лердің қайсысы бірінші келеді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарев Алексей.

Ответ:

Первый велосипедист

Пошаговое объяснение:

60/12=5 ч

10:00+5=15:00

12+3=15 км/ч

60/15=4 ч

12:00+4=16:00

Отвечает Арзямова Ангелина.

Ответ:

2ші велосипедші бірінші келеді!