А ауылынан сағат 10да 12 км.с жылдамдықпен велосипедші жолға шықты. Сағат 12 де сол бағытта екінші

велосипедші де жолға шықты. Оның жылдамдығы біріншіден 3 км.сағ артық. егер екі ауылдың арасы 60 км болса.онда олардың қайсысы В ауылына бұрын жетеді.

Ответы на вопрос

Отвечает Скшенский Влад.

12:6=6(саг)
60:12=5(км)
60:3=20(км)
20-5=15(км)
Тен:биринши ерте келед


кешир менде казак тили жок