6) А кентінен таңертеңгі сағат 10-да 12 км/сағ жылдадле Велосипедші шықты. Сағат 12-де осы

бағытта екінші педші жолға шықты. Оның жылдамдығы біріншісінен 3 касае артык. Егер екі кенттің ара ашықтығы 60 км болса, в ауылына велосипедшілердің қайсысы бірінші келеді?​ Шешуі қандай? Көмектесіңдерші)

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Яна.

Шешуі: 12+3=15 60÷15=4 60÷12=5