1 тапсырма. Егістік алқабындағы бірінші комбайн машинаға бидайды 18 минутта, алекінші комбайн 36

минутта толтырды. ЕкіКомбайн бірлесіп жұмыс жасаса, машинанықанша минутта бидаймен толтыратынын тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фостерова Алёна.

Ответ:

\frac{1}{18} + \frac{1}{36} = \frac{2+1}{36} = \frac{3}{36} \\\\\frac{36}{3} = 12

Жауабы : екеуі бірігіп, 12 минутта толтырады.