8.амалдар бойынша орындап жаз. 13440:32:7+7×123 8573-4422:2-1567 7924-5832:2-3822


Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Элина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1)13440:32=420

2).420:7=60 3)123*7=861

4)861+60=921

Ответ:921

2.

1)4422:2=2211

2)8572-2211=6361

3) 6363-1567=4794

Ответ:4794

3.

1)5832:2=2916

2)7924-2916=5008

3)5008-3822=1186

Ответ:1186