8 Амалдар бойынша жаз жане еcenre 13 440 32 7+7-1230509-603-999 999 11-3982 8573-4422-2-15678

535-1579):4+3456 7924-5832-2-3822/98 12 789-8845):4+26 922 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Христина.

Ответ:

13 440:32:7+7+123=921

8 573-4 422:2-1 567=4795

7 924-5 832:2-3 822=1186

509×603-999 999:11+3982=220000

Пошаговое объяснение: