За певний час корові дали пшеничних висівок на 28 кг більше, ніж вівса. Скільки за цей час корові

дали вівса тависівок окремо, якщо на добу їй потрібно 4 кг вівса та6 кг висівок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Никита.

Ответ:

Корові дали за 14 днів 84 кг висівок та 56 кг вівса

Пошаговое объяснение:

1) Знаходимо різницю добової дози вівса та висівок. 6-4=2

Тобто висівок дають на 2 кг більше кожен день.

2) Ділимо 28/2=14

Так ми знайшли дні, за які різниця між вівсом та висівками буде становити 28 кг

3) 4*14=56 кг (вівса) 6*14=84 кг (висівок)

Це при умові, якщо хазяїн добросовісний і годує корову кожен день, а не байдики б`є