Якщо один кран заповнює басейн за 6 годин а другі за 12 то за 1 годину обидва крани заповнять

?розпишіть будь ласка )

Ответы на вопрос

Отвечает Онищенко Лёха.

1/6+1/12=2/12+1/12=3/12=1/4
............................................