Упродовж року бджолина сім'я споживає 100 кг меду. Скільки потрібно меду бджолиній сім'ї на 4

роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

400кг

Пошаговое объяснение:

100 * 4 = 400 (кг) - меду потрiбно на 4 роки

Вiдповiдь: 400кг

Отвечает Ямковая Вероника.

Ответ

100×4=400(кг)–на 4 роки;

Відповідь:на 4 роки потрібно 400 кілограмів.