4. Одна бджолина сім'я може дати а кг меду, друга на 5 кг більше, а третя у 2 рази менше, ніж

друга. Скільки кілограмів меду можуть дати три бджолині сім'ї разом? Запиши відповідь у вигляді виразу. Знайди значення цього виразу при a=15.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошин Миша.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

сначала запишем как уравнение

a+(5+a)+((5+a)/2)

теперь подставим значение a

15+(15+5)+((15+5)/2)=15+20+10=45