Перший потяг рухається зі швидкістю 50 км/год , а другий - 80 км\год . На скільки годин швидше

другий потяг подолає відстань 400 км , ніж перший ?

Ответы на вопрос

Отвечает Губаль Кира.

Ответ:

1)400:50=8(год)-1 потяг

2)400:80=5(год)-2потяг

3)8-5=3(год)

Відповідь:2 потяг на 2 години швидше подолає відстань 400 км,ніж перший