Фермер зібрав за три дні 900кг яблук у своєму саду. Першого і другого дня зібрано 600кг яблук.

Другого і третього 460 кг. Скільки кг яблук було зібрано кожного дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Вязовиков Михаил.

Ответ:

440 кг, 160 кг і 300 кг

Пошаговое объяснение:

1) 900 - 600 = 300 (кг) - яблук фермер зібрав третього дня.

2) 460 - 300 = 160 (кг) - яблук фермер зібрав другого дня.

3) 600 - 160 = 440 (кг) - яблук фермер зібрав першого дня.

Отвечает Белова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)900-600=300кг яблук фермер зібрав на 3 день

2)900-460=440кг яблук фермер зібрав на 1 день

3)900-300+440=160кг яблук фермер зібрав на 2 день