Першого дня Василько зібрав у своєму саду 26 ящ. яблук , а другого - 14 таких ящ. Скільки кг яблук

зібрав Василь першого та другого , якщо другого дня він зібрав на 192 кг менше , ніж першого?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайличенко Вика.

1)26-14=12 ящ різниця

2)192:12= 16 кг у одному ящику

3)26*16=416 кг першого дня

4)14*16= 224 кг другого дня

=======================================