Поможіть пж розвязати задачу Першого дня було зібрано 17,2 ц яблук, другого дня – на 1,6 ц більше

ніж першого, а третього – на 5,4 ц менше ніж другого. Скільки центнерів яблук було зібрано за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:

Спочатку знайдемо кількість зібраних яблук другого та третього дня:

- Другого дня: 17,2 + 1,6 = 18,8 ц

- Третього дня: 18,8 - 5,4 = 13,4 ц

Тепер додамо кількість яблук за кожен день:

17,2 + 18,8 + 13,4 = 49,4 ц

Отже, за три дні разом було зібрано 49,4 ц яблук.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Милетич Ростислав.

Пошаговое объяснение:

1)17,2+1,6=18,8ц - другого дня

2)18,8-5,4=13,4ц - третього

3) 17,2+18,8+13,4=49,4ц - всього