2. Складіть математичну модель і проєкт для обчислення значення виразу (а + 4*c) I (2*c + а).

Збережіть складений проект у вашій папці у файлі з іменемпрактична 7.1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

Відповідь знаходиться у самой моделі.

Пошаговое объяснение:

Нехай вираз (а+4*с) буде y, а вираз (2*с+а) буде x. Тоді модель матиме вигляд:

                                            Початок

                          Увести значення змінних а та с

                                             x:=2*c+a

                  Ні                             x=0?                    Так                                                

y:=a+4*c                                                    Повідомити "Обчислити не можна:

b:=y/x                                                                      ділиння на 0"

Повідомити  значення

змінної b

                                                Кінець

Написання програми:

a=int(input("Уведіть значення a:  "))

c= int(input("Уведіть значення c:  "))

x=3*c+a

if x=0:

     print("Обчислити не можна: ділення на 0")

else:

     y=a+4*c

     b=y/x

     print("Результат обчислення b =", b)