У трьох файлових папках міститься 64 документи. В одній папці на 2 документи більше ніж у першій, а

в третій папці - на 9 документів більше ніж у другій. Скільки документів міститься в кожній файловій папці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ставинский Данила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першій папці -х документів, у другій -(х+2) , а у третій (х+2+9)

Складемо рівняння:

х+(х+2)+(х+2+9)= 64

3х+13=64

3х=51

х=17 документів у першій папці

х+2=17+2=19 у другій папці

(х+2+9)=17+2+9= 28 у третій папці