Один чоловік на запитання, скільки він має грошей, відповів: «Якщо додати до моїх грошей стільки,

та півстільки, та 3/4 і 2/3 відняти від усього 50 рублів, тодібуде 100 рублів». Скільки грошей має цей чоловік?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вотинова Саша.

Відповідь:32 7/18=32,38

Покрокове пояснення:

x+1/2·x+3/4+2/3-50=0

x+1/2·x-583/12=0

12x+6x-583=0

18x-583=0

x=583/18

x=32 7/18

x=32,38