Площа прямокутника 18 см,а довжина 6 см. Знайди його ширину та обчисли периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимокиров Александр.

Ответ:

1)18:6=3(см)-ширина

2)P=2(6+3)=18 см^2

Отвечает Суханова Ольга.

Пошаговое объяснение:

6*2=12 см довжина

12*6=72 см кв площа

2*(12+6)=2*18=36 см периметр