Знайдіть значення х , при якому значення подвоєного виразу х+0,5 більше від значення потроєного

виразу 2х -7 на 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

х = -0,5

Пошаговое объяснение:

(х+0,5) - (2х -7) = 8​

х+0,5-2х+7 = 8

-х = 8 - 7,5

-х = 0,5

х = -0,5

---------

(-0,5+0,5) - (2*(-0,5) -7) = 8​

0 - (-1 - 7) = 8

0 - (-8) = 8

0 + 8 = 8

8 = 8 - верно