Катер проплив 54,9 км за течією річки та 60,49 км проти течії. На скільки хвилин довше плив катер

проти течії, ніж за течією, якщо швидкість катера в стоячій воді дорівнює 28,4 км/год, а швидкість течії — 2,1 км/год? як зробити умову

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

Ответ: на 248,4 минуты

Пошаговое объяснение: На сколько минут дольше плыл катер против течения, чем по течению:

60,49/(28,4-2,1)-54,9/(28,4+2,1)=6049/100 ·10/263 -549/10 ·10/305=6049/2630 -549/305=23/10 -9/5=207/50=4,14 час = 4,14·60 мин = 248,4 мин