Сума двох чисел дорівнює 346, причому 1 число більше від 2 на 30. знайдіть ті числа


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Максим.

Ответ:

158 i 188

Пошаговое объяснение:

x+y=346

Позначимо друге число за x, тодi

x+30+x=346

2x+30=346

2x=316

x=316/2=158 - друге число

Тоді перше число дорівнює:

158+30=188