Світлана купила 8 олівців (-1) за ціною х грн за олівець, а Тетяна 3 ручок (-ки) за ціною в 1,7

разів (-и) більшою, ніж ціна за олівець. Після цього в дівчаток залишилося 48,4 грн. Яка сума грошей була в дівчаток спочатку?Склади вираз і спрости його.ant andанок​

Ответы на вопрос

Отвечает Чекалов Миша.

8 · х = 8х (грн.) - стоимость 8 карандашей

х · 1,7 = 1,7х (грн.) - цена 1 ручки

3 · 1,7х = 5,1х (грн.) - стоимость 3 ручек

48,4 грн. - осталось

Выражение: 8х + 3 · 1,7х + 48,4 = 8х + 5,1х + 48,4 = 13,1х + 48,4.

Ответ: 13,1х + 48,4 - столько денег было сначала.