Світлана купила 5 олівців (-i) за ціною у грн за олівець, а Тетяна - 3 ручок (-ки) за ціною в 1,7

разів (-и) більшою, ніж ціна за олівець. Після цього в дівчаток залишилося 48,4 грн. Яка сума грошей була в дівчаток спочатку? Склади вираз і спрости його. помогите, даю 40 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхинурова Милена.

Відповідь:

Х - кол-во денег сначала, У - стоимость карандаша

Составим уравнение:

Х - (5*У + 3*1,4У) = 48,4

Х - (5У + 4,2У) = 48,4

Х - 9,2У = 48,4

Покрокове пояснення:

Отвечает Барышников Валера.

x - (5y + 3 - 1,7 y) = 48,4

x - 10,1 y = 48,4